Wyróżnienia i nagrody

Jakość potwierdzona nagrodami

Przez wiele lat budowaliśmy zaufanie wśród naszych klientów, co przełożyło się na zdobycie od nich wielu pozytywnych opinii i rekomendacji. Nasza praca i ciągła chęć rozwoju zostały wyróżnione licznymi nagrodami, które potwierdzą jakoś wykonywanych przez nas usług. Idziemy z biegiem czasu, dlatego na przestrzeni lat nasza firma stale poszerzała swoją działalność, nawiązując coraz więcej wartościowych współprac, które miały pozytywne skutki dla obu stron.

Wykonane przez nas realizacje zarówno z zakresu generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych, jak i stolarki PCV i ślusarki aluminium zostały uhonorowane wieloma nagrodami, dyplomami i wyróżnieniami. Wśród nich znajdują się: Konsumencki Laur Zaufania; Dyplom w kat. Firm średnich Podkarpacka Nagroda Gosp. 2020; Wyróżnienie Podkarpacka Nagroda Gosp. 2020; Brązowe wyróżnienie za 10-letnią współpracę z marką GEALAN; Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010; Wyróżnienie Diamenty miesięcznika Forbes 2013; Wyróżnienie portalu branży stolarki Forum Branżowe „Czytasz i wiesz!”.

W 2020 roku uzyskaliśmy również II miejsce w zestawieniu Orły Branży Budowlanej. Jest to dla nas ogromne osiągnięcie, ponieważ takim wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. To wszystko zawdzięczamy naszym klientom, którzy docenili naszą pracę i zarekomendowali firmę Eurobud w internecie. Pozytywne opinie i komentarze na naszych fanpage stały się siłą napędową i ukazały naszą firmę jako godną uwagi i polecenia.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego przez lata staraliśmy się sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się dużych wyzwań i ogromnych inwestycji, a oferowane przez nas produkty sprawdzają się niezależnie od panujących warunków. Współpracując z nami, dostajesz gwarancję wykonywania usług na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i zapoznania się z galerią nagród, które zamieściliśmy poniżej.

II miejsce w zestawieniu Orły Branży Budowlanej 2020

Konsumencki Laur Zaufania

Podkarpacka Nagroda Gosp. 2021

Dyplom w kat. firm średnich Podkarpacka Nagroda Gosp. 2020

Wyróżnienie Podkarpacka Nagroda Gosp. 2019

Brązowe wyróżnienie za 10-letnią współpracę z marką GEALAN

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010

Wyróżnienie Diamenty miesięcznika Forbes 2021

Wyróżnienie Diamenty miesięcznika Forbes 2013

Wyróżnienie portalu branży stolarki Forum Branżowe

Oni nam zaufali

Masz pytania, chciałbyś nawiązać współpracę?

Służymy profesjonalnym doradztwem, a także specjalistyczną pomocą w doborze optymalnych rozwiązań. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Skontaktuj się z nami

GRUPA EUROBUD

Tworzymy niepowtarzalne formy.