Wyróżnienia i nagrody

Jakość potwierdzona nagrodami

Przez wiele lat budowaliśmy zaufanie wśród naszych klientów, co przełożyło się na zdobycie od nich wielu pozytywnych opinii i rekomendacji. Nasza praca i ciągła chęć rozwoju zostały wyróżnione licznymi nagrodami, które potwierdzą jakoś wykonywanych przez nas usług. Idziemy z biegiem czasu, dlatego na przestrzeni lat nasza firma stale poszerzała swoją działalność, nawiązując coraz więcej wartościowych współprac, które miały pozytywne skutki dla obu stron.

Wykonane przez nas realizacje zarówno z zakresu generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych, jak i stolarki PCV i ślusarki aluminium zostały uhonorowane wieloma nagrodami, dyplomami i wyróżnieniami. Wśród nich znajdują się: Konsumencki Laur Zaufania; Dyplom w kat. Firm średnich Podkarpacka Nagroda Gosp. 2020; Wyróżnienie Podkarpacka Nagroda Gosp. 2020; Brązowe wyróżnienie za 10-letnią współpracę z marką GEALAN; Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010; Wyróżnienie Diamenty miesięcznika Forbes 2013; Wyróżnienie portalu branży stolarki Forum Branżowe „Czytasz i wiesz!”.

W 2020 roku uzyskaliśmy również II miejsce w zestawieniu Orły Branży Budowlanej. Jest to dla nas ogromne osiągnięcie, ponieważ takim wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. To wszystko zawdzięczamy naszym klientom, którzy docenili naszą pracę i zarekomendowali firmę Eurobud w internecie. Pozytywne opinie i komentarze na naszych fanpage stały się siłą napędową i ukazały naszą firmę jako godną uwagi i polecenia.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego przez lata staraliśmy się sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się dużych wyzwań i ogromnych inwestycji, a oferowane przez nas produkty sprawdzają się niezależnie od panujących warunków. Współpracując z nami, dostajesz gwarancję wykonywania usług na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i zapoznania się z galerią nagród, które zamieściliśmy poniżej.

II miejsce w zestawieniu Orły Branży Budowlanej 2020

Konsumencki Laur Zaufania

Dyplom w kat. firm średnich Podkarpacka Nagroda Gosp. 2020

Wyróżnienie Podkarpacka Nagroda Gosp. 2029

Brązowe wyróżnienie za 10-letnią współpracę z marką GEALAN

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010

Wyróżnienie Diamenty miesięcznika Forbes 2013

Wyróżnienie portalu branży stolarki Forum Branżowe

Oni nam zaufali

Masz pytania, chciałbyś nawiązać współpracę?

Służymy profesjonalnym doradztwem, a także specjalistyczną pomocą w doborze optymalnych rozwiązań. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Skontaktuj się z nami

GRUPA EUROBUD

Tworzymy niepowtarzalne formy.