Realizacje

Budujemy z rozmachem

Specjalizujemy się w dużych i wymagających inwestycjach. Budujemy na terenie całej Polski, realizując projekty zarówno z przeznaczeniem prywatnym, jak i publicznym. Lubimy wyzwania, dlatego wśród naszych realizacji znajdują się: galerie handlowe, budynki rekreacyjne, baseny i muzea, szpitale, a także nowoczesne biurowce, hale magazynowe i wiele innych milionowych projektów.

Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych, a do naszych zadań należy realizacja projektu od A do Z. Świadczymy kompleksową obsługę, począwszy od stworzenia własnego projektu budowlanego wraz ze zdobyciem wszystkim niezbędnych pozwoleń i uprawnień, poprzez całościowe wykonawstwo, aż do oddania gotowej inwestycji w ręce inwestora. Do naszych zadań należy dostarczenie wszystkich potrzebnych materiałów, wliczając w to drzwi i okna PCV oraz ślusarkę aluminium, której jesteśmy producentem.

Przez lata budowaliśmy wysoką pozycję na rynku, zdobywając coraz to większą liczbę zadowolonych klientów. Wykonywaliśmy inwestycje, które wymagały od nas nieszablonowego podejścia i indywidualności. Tworzymy własne projekty budowlane dzięki założeniu prywatnego biura projektowego. Nasi architekci dokładają wszelkich starań, aby realizacje prezentowały się w założony przez obie strony sposób. Naszym zadaniem jest sprostanie wszystkim, nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Pragniemy ciągle się rozwijać i poszerzać naszą działalność, dlatego nawiązaliśmy współpracę z wieloma partnerami biznesowymi. Jakość świadczonych przez nas usług oceniana jest na najwyższym poziomie. Posiadamy liczne zaświadczenia, certyfikaty, nagrody i dyplomy potwierdzające wysoką rangę naszej pracy.

Jako renomowany producent stolarki okiennej i drzwiowej możemy pochwalić się świadectwami badań, potwierdzając wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Moduły, które oferujemy naszym klientom, sprawdzają się w każdych warunkach, dlatego zaufaniem darzą nas nawet Ci najbardziej wymagający.

Wybierając nasze usługi, masz pewność, że współpracujesz z najlepszymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.