O nas

Witaj w Eurobud Grupa

Jesteśmy fachowcami z doświadczeniem


Jesteśmy obecni na rynku już od dwóch dekad, a dokładnie od 2001 roku. Początkowo, nasza działalność opierała się na robotach budowlanych. W 2006 roku, została założona równolegle funkcjonująca firma EUROBUD sp.z o.o. Z uwagi na prężny rozwój, zarówno pod względem produkcji okien, jak i samej działalności ogólnobudowlanej, już z początkiem roku 2007, przedsiębiorstwo przeniosło swoją siedzibę do nowozakupionego i zaadaprowanego zakładu w Bystrowicach.

Działamy kompleksowo


Zajmujemy się całościową realizacją inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa, a także w systemie "zaprojektuj i zbuduj", dzięki uruchomieniu własnego biura. Świadczymy też usługi budowlane w realizacji obiektów mieszkaniowych, handlowych, przemysłowych oraz tych, które objęte są ochroną konserwatorską.

Oferujemy usługi w szerokim zakresie


Naszą specjalnością jest produkcja stolarki okiennej i drzwiowej PVC, a także ślusarki aluminium, P.POŻ., konstrukcji aluminiowych, paneli kompozytowych alucobond, ogrodów ziomowych i wiele więcej. Wszystko to sprawia, że nasze usługi są konkurencyjne, a bardzo szeroka oferta daje możliwość kompleksowych realizacji nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również w obszarze B2B.

Wyróżniamy się na tle konkurencji

Kompleksowa obsługa

Budowanie z nami jest po prostu wygodne. Jesteśmy generalnym wykonawcą oraz producentem okien i drzwi.

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy z Wami na polskim rynku już od 19 lat. Dziękujemy za Wasze zaufanie.

Współpraca z najlepszymi

Skanska, Budimex, Capital Towers Rzeszów. To tylko niektórzy z naszych partnerów

Wyjątkowa jakość

Dzięki nabywanemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować usługi o wysokiej jakości

Postaw na specjslitów
z dwudziestoletnim doświadczeniem!

Jesteśmy cenionym graczem na rynku

Podczas wielu lat obecności w branży budowlanej, zdobyliśmy nie tylko ogromne doświadczenie, ale też masę nagród, certyfikatów oraz referencji, które uzyskaliśmy od renomowanych firm, jak np. BUDIMEX, ERBUD, czy też SKANSKA.

Aktualnie, nasza firma zatrudnia ponad 100 pracowników

Liczba ta powiększa się każdego roku. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn do działań produkcyjnych, ale również doskonałym zapleczem logistycznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą i menadżerską.

NASZE MOTTO TO:
ZADOWOLENIE KLIENTA - PRZEDE WSZYSTKIM!

Jakość potwierdzona nagrodami

Zobacz wszystkie nagrody

Oni nam zaufali

O możliwościach, doświadczeniu i zakresie działalności świadczą liczne listy referencyjne, które uzyskaliśmy od usatysfakcjonowanych kontrahentów na przestrzeni wszystkich lat naszej działalności.

Zobacz wszystkie nagrody

Masz pytania, chciałbyś nawiązać współpracę?

Służymy profesjonalnym doradztwem, a także specjalistyczną pomocą w doborze optymalnych rozwiązań. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Skontaktuj się z nami

GRUPA EUROBUD

Tworzymy niepowtarzalne formy.