Kontakt

Bystrowice 164 k. Jarosławia
37-565 Roźwienica

Przeworsk, Rynek 25
37-200 Przeworsk

Sekretariat

biuro@eurobudgrupa.pl tel. 16 622 67 35 wew. 24

Dyrektor ds kontraktów
i realizacji

Andrzej Janora

andrzej.janora@eurobudgrupa.pl kom. 665 102 204

Marketing

Magdalena Korytko

magda.korytko@eurobudgrupa.pl kom. 602 44 99 84 tel. 16 622 67 35

Księgowość

Księgowość firmy EUROBUD GRUPA

tel. 16 622 67 35 wew. 20

Księgowość firmy FPHU

tel. 16 622 67 35 wew. 37

Wyceny i zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

zapytania@eurobudgrupa.pl

Dział aluminium

Technolog / kierownik przygotowania produkcji

Krzysztof Surmacz

krzysztof.surmacz@eurobudgrupa.pl kom. 504 777 924

Specjlista ds ofertowania

Mateusz Szewczyk

mateusz.szewczyk@eurobudgrupa.pl kom. 501 899 587 Tel: 16 622 67 35 wew.34

Dział PCV

Kierownik przygotowanie produkcji

Robert Wygonny

robert.wygonny@eurobudgrupa.pl kom. 504 005 814 tel. 16 6226735 wew. 30

PCV ofertowanie

Mariusz Siemieniak

mariusz.siemieniak@eurobudgrupa.pl kom. 504 005 819 tel. 16 6226735 wew. 30

Dział przetargów
i kosztorysowania

Agata Szkoła

biuro@eurobudgrupa.pl kom. 504 005 814 tel. 16 6226735 wew. 30

Przedstawiciele handlowi

Przedstawiciel handlowy

Łukasz Szewczyk

lukasz.szewczyk@eurobudgrupa.pl kom. 512 340 817

Montaż PCV i AL

Tomasz Suberlak

tomasz.suberlak@eurobudgrupa.pl kom. 516 033 297

Paweł Motyka

pawel.motyka@eurobudgrupa.pl kom. 512 340 822

Formularz kontaktowy