Kontakt

Eurobud to generalny wykonawca inwestycji budowlanych. W zakres naszych obowiązków wliczają się wszystkie usługi związane z kompleksów obsługą każdego etapu budowy. Realizujemy projektu od przyjęcia zamówienia, aż do momentu oddania kluczy w ręce inwestora. Jesteśmy również renomowanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej PCV i ślusarki aluminium. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a jakość naszych usług została wyróżniona licznymi nagrodami i certyfikatami. Stawiamy na współpracę. Łącząc siły z partnerami biznesowymi, stanęliśmy na czele liderów w branży budowlanej. Stawiamy na naprawdę wysoką jakość, realizując duże, milionowe projekty w całej Polsce.

Szukasz generalnego wykonawcy swojej inwestycji budowlanej? Dobrze trafiłeś.

Czym się zajmujemy?

  • Generalne wykonawstwo
  • Stolarka i ślusarka aluminium
  • Stolarka PCV

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów

Bystrowice 164 k. Jarosławia
37-565 Roźwienica

Przeworsk, Rynek 25
37-200 Przeworsk

Sekretariat

biuro@eurobudgrupa.pl

Dyrektor ds kontraktów
i realizacji

Andrzej Janora

andrzej.janora@eurobudgrupa.pl

Marketing

Magdalena Korytko

magda.korytko@eurobudgrupa.pl

Wyceny i zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:

zapytania@eurobudgrupa.pl

Dział aluminium

Technolog / kierownik przygotowania produkcji

Krzysztof Surmacz

krzysztof.surmacz@eurobudgrupa.pl

Specjlista ds ofertowania

Mateusz Szewczyk

mateusz.szewczyk@eurobudgrupa.pl

Dział PCV

Kierownik przygotowanie produkcji

Robert Wygonny

robert.wygonny@eurobudgrupa.pl

PCV ofertowanie

Mariusz Siemieniak

mariusz.siemieniak@eurobudgrupa.pl

Dział przetargów
i kosztorysowania

Agata Szkoła

biuro@eurobudgrupa.pl

Przedstawiciele handlowi

Przedstawiciel handlowy

Łukasz Szewczyk

lukasz.szewczyk@eurobudgrupa.pl

Montaż PCV i AL

Tomasz Suberlak

tomasz.suberlak@eurobudgrupa.pl

Kierownik zakładu

Paweł Motyka

pawel.motyka@eurobudgrupa.pl kom. 512 340 822

Formularz kontaktowy