Generalne wykonawstwo

Buduj z Eurobud Grupa

Grupa Eurobud oferuje kompleksowe usługi z zakresu budownictwa. Wlicza się do nich: generalne wykonawstwo, modernizacja i usługi remontowe budynków. Wśród projektów, którymi się zajmujemy, znajdują się zarówno obiekty użyteczności publicznej, jak i prywatne przedsięwzięcia. Nasza oferta obejmuje realizację inwestycji budowlanych na terenie całego kraju, zarówno przy wznoszeniu nowych obiektów, jak i renowacje budynków już istniejących. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam zaoferowanie Państwu nowoczesnych usług wykonawczych o najlepszej jakości. Staramy się, aby współpraca z nami była komfortowa dla obu ze stron. Jesteśmy również uznanym producentem okien i drzwi PCV oraz ślusarki aluminium. Wybierając projekty budowlane realizowane z Eurobud, dostajesz gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Nasza oferta obejmuje m.i.n:

Generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych

Realizację obiektów “pod klucz”

Zapewnienie transportu i sprzętu do robót w ramach projektu

Projektowanie przedsięwzięcia i jego realizacja

Usługi związane z wykonaniem instalacji budowlanych

Wznoszenie nowych obiektów od podstaw.

Eurobud Grupa to wszystko czego potrzebujesz

Generalne wykonawstwo


Naszym klientom, oferujemy kompleksową realizację projektów inwestycyjnych. Prace rozpoczynają się od przygotowania szczegółowego planu budowy, po których następuje stopniowa realizacja wszystkich etapów wyznaczonych przez projekt budowlany. Działania kończą się na uzyskaniu wymaganego pozwolenia, dotyczącego konkretnego obiektu.

Realizacja obiektów pod klucz


Realizowane przez nas projekty budowlane charakteryzuje, tzw. wykończenie pod klucz. Zapewniamy całościowe wykonanie i kompleksową obsługę każdego etapu procesu inwestycyjnego. Korzystając z naszych usług, masz możliwość szybkiego zamieszkania w pełni gotowym lokalu.

Projektowanie i realizacja inwestycji


Prowadzimy własne biuro projektowe, dzięki czemu realizacje budynków są wykonywane od początku do końca przez naszych specjalistów. Usługi EUROBUD obejmują: wielobranżowe projekty budowlane, projekty wykonawcze, kosztorysy inwestorskie, a także specyfikacje techniczne.

Stolarka aluminiowa


Jesteśmy producentem stolarki aluminiowej, w skład której wchodzi ślusarka aluminiowa, P.POŻ., konstrukcje aluminiowe, panele kompozytowe alucobond, ogrody całoroczne i wiele więcej. Drzwi i okna wykonane z tego materiału charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne. Korzystając z naszych usług, dostajesz wieloletnią gwarancję niezawodności.

Stolarka PCV


Specjalizujemy się w produkcji i kompleksowym montażu stolarki okiennej i drzwiowej PCV. Okna i drzwi PCV cechuje bardzo dobra izolacja termiczna i akustyczna, są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie dużą wytrzymałość połączoną z estetyką wykonania. Zajmujemy się tym prawie od dwóch dekad, więc masz pewność, że stawiasz na specjalistów z doświadczeniem.

Zaprojektuj i zbuduj


W Eurobud generalne wykonawstwo obejmuje pracę w systemie zaprojektuj i zbuduj. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby zarówno projekt budowlany, jak i wykonanie spełniły wszystkie wymagania naszych klientów. Każdy zatrudniany przez nas inżynier budownictwa, posiada doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym zrealizowana przez nas inwestycja na pewno spełni Wasze najśmielsze oczekiwania.

Jakość potwierdzona nagrodami

Zobacz wszystkie nagrody

Oni nam zaufali

O możliwościach, doświadczeniu i zakresie działalności świadczą liczne listy referencyjne, które uzyskaliśmy od usatysfakcjonowanych kontrahentów na przestrzeni wszystkich lat naszej działalności.

Zobacz wszystkie

Masz pytania, chciałbyś nawiązać współpracę?

Służymy profesjonalnym doradztwem, a także specjalistyczną pomocą w doborze optymalnych rozwiązań. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Skontaktuj się z nami

GRUPA EUROBUD

Tworzymy niepowtarzalne formy.