Generalne wykonawstwo

Buduj z Eurobud Grupa

Grupa Eurobud oferuje kompleksowe usługi z zakresu budownictwa, modernizacji i remontów. W zakresie naszych działań znajdują się obiekty użyteczności publicznej jak i prywatne przedsięwzięcia. Nasza oferta obejmuje realizację inwestycji na terenie całego kraju zarówno przy wznoszeniu nowych obiektów, jak i renowacji już istniejących. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu możemy zaproponować Państwu nowoczesne usługi o najwyższej jakości oraz zapewnić komfortowe warunki współpracy. Projekty realizowane z Eurobud się opłacają, gdyż jesteśmy również uznanym producentem okien i drzwi.

Nasza oferta obejmuje m.i.n:

Generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych

Realizację obiektów “pod klucz”

Zapewnienie transportu i sprzętu do robót w ramach projektu

Projektowanie przedsięwzięcia i jego realizacja

Usługi związane z wykonaniem instalacji budowlanych

Wznoszenie nowych obiektów od podstaw.

Eurobud Grupa to wszystko czego potrzebujesz

Generalne wykonawstwo


Naszym klientom, oferujemy kompleksową realizację inwestycji, zaczynając od przygotowania procesu inwestycyjnego, poprzez etap projektu, kończąc na uzyskaniu wymaganego pozwolenia, dotyczącego konkretnego obiektu.

Realizacja obiektów pod klucz


Korzystając z usługi wykończenia pod klucz, klient ma możliwość szybkiego zamieszkania w gotowym już lokalu. Jest to spore udogodnienie, gdyż niemalże każdym etapem zajmujemy się my.

Projektowanie i realizacja inwestycji


Nasze działania obejmują także obsługę związaną z wielobranżowymi projektami budowlanymi, projektami wykonawczymi, kosztorysami inwestorskimi, a także specyfikacjami technicznymi.

Stolarka aluminiowa


Ślusarka aluminium, P.POŻ., konstrukcji aluminiowych, paneli kompozytowych alucobond, ogrodów całorocznych i wiele więcej. To wszystko znajdziesz pod jedną marką - Eurobud Grupa.

Stolarka PCV


Naszą specjalnością jest produkcja stolarki okiennej i drzwiowej PVC. Zajmujemy się tym prawie od dwóch dekad więc masz pewność, że stawiasz na specjalistów z doświadczeniem.

Zaprojektuj i zbuduj


W Eurobud generalne wykonawstwo obejmuje pracę w systemie zaprojektuj i zbuduj. Mamy również własne biuro projektowe, dzięki któremu zaprojektujesz inwestycję, która spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.

Jakość potwierdzona nagrodami

Zobacz wszystkie nagrody

Oni nam zaufali

O możliwościach, doświadczeniu i zakresie działalności świadczą liczne listy referencyjne, które uzyskaliśmy od usatysfakcjonowanych kontrahentów na przestrzeni wszystkich lat naszej działalności.

Zobacz wszystkie

Masz pytania, chciałbyś nawiązać współpracę?

Służymy profesjonalnym doradztwem, a także specjalistyczną pomocą w doborze optymalnych rozwiązań. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Skontaktuj się z nami

GRUPA EUROBUD

Tworzymy niepowtarzalne formy.