Listy referencyjne

Rekomendacje zadowolonych klientów

Stale się rozwijamy, aby sprostać wszystkim nawet największym wyzwaniom. Jakość naszej pracy została wielokrotnie doceniona, o czym świadczą liczne listy referencyjne od firm i instytucji, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Zostaliśmy docenieni zarówno za usługi generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych, jak i za produkcję wysokiej jakości elementów wchodzących w skład stolarki okiennej i drzwiowej PCV i ślusarki aluminium. Oferujemy kompleksową obsługę projektów oraz wyrozumiałe podejście do każdego klienta.

Współpracujemy z najlepszymi, oferując usługi na równie wysokim poziomie. Realizujemy tylko duże projekty budowlane, dlatego wśród naszych klientów znaleźli się: Dom Pomocy Społecznej w Zabrzu; Inżynieria Rzeszów; PGKiM Jarosław; Powiat Lubaczowski; Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "SŁAW". Zostaliśmy docenieni za wykonanie takich usług jak: kompleksowa termomodernizacja budynku; całościowy remont loggii balkonowych tarasów wraz z dociepleniem i tynkowaniem elewacji; usługi związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz fasad słupowo ryglowych i stolarki p.poż.; a także innych robót ogólnobudowlanych. Jesteśmy cenieni za staranność, dokładność, wysoką jakość wykonawstwa i terminowość realizacji robot, a także za wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę, którą przekładamy na realizację powierzonych nam projektów budowlanych.

Listy referencyjne dla firmy to pewnego rodzaju świadectwo jakości współpracy i wzajemnych relacji, dlatego są rzetelnym źródłem informacji i najlepszym potwierdzeniem jakości wykonywanych usług. Doceniamy każde słowo skierowane w naszą stronę, ponieważ każda opinia pomogła nam lepiej zrozumieć naszych klientów, co przez lata przekładało się na ulepszanie jakości naszej pracy. Dziękujemy za Wasze zaufanie.

Poniżej zamieszczamy informacje o tym, co piszą o nas zadowoleni klienci.
Skorzystaj z naszych usług, a może dołączysz do ich grona.

Dom Pomocy Społecznej w Zabrzu

Inżynieria Rzeszów

PGKiM Jarosław

Powiat Lubaczowski

Spółdzielnia Budowlamo-Mieszkaniowa "SŁAW"

Jakość potwierdzona nagrodami

Zobacz wszystkie nagrody

Oni nam zaufali

Masz pytania, chciałbyś nawiązać współpracę?

Służymy profesjonalnym doradztwem, a także specjalistyczną pomocą w doborze optymalnych rozwiązań. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Skontaktuj się z nami

GRUPA EUROBUD

Tworzymy niepowtarzalne formy.